Kolegyni v práci – zkamenělé dřevo vyniká svou velmi pohlednou vnitřní strukturou a převaha teplých barev z něj činí ideálního společníka proti stresu. Jste-li zamilovaný do své kolegyně v zaměstnání a nevíte, čím jí projevit svou náklonnost, darujte jí kromě obvyklých předmětů k narozeninám i tento nerost. Ocení jej zejména dívky se vztahem k přírodě.

Babičce – vaše babička by mohla ocenit krásu těchto přírodních zázraků. Výrazné zemité barvy klidní mysl a pomáhají být ve větším kontaktu se zemí, což je zvláště pro seniory velmi důležité. Ti bývají v dnešní době snadným terčem různých podvodníků a zkamenělé dřevo jim může pomoci v lepší orientaci např. ve světě financí.

Všeobecné využití

Přítelkyni k narozeninám – přírodní kameny dokážou okouzlit každého citlivého člověka a zejména ženám dovedou zlepšit náladu. Vaší přítelkyni byste mohl pořídit náramek z tyrkysu nebo rubínu a k němu něco výrazně zemitého, co je protikladem modrých a růžových barevných odstínů, tedy právě zkamenělé dřevo.
Dětem na hraní – veďte vaše ratolesti ke vztahu k přírodě, protože tam je k nalezení veškerá pravda a moudrost, nikoli na displeji mobilního telefonu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup