Milujete vaši zahradu, ale nebaví vás trávit dlouhé hodiny s ruční sekačkou a titěrnými úpravami trávníčků a záhonů? Nabízíme několik účinných metod, jak práci s trávníkem co nejvíce urychlit, ale nezanedbat přitom nezbytnou péči a výživu, kterou ke své estetické dokonalosti potřebuje více než cokoli jiného. Co nabízí v této oblasti black and decker?

Jakou sekačku?

  1. Kolová sekačka. Stará dobrá kolová sekačka toho zkrátka zvládne nejvíce. Možná proto stále patří k nejčastějším investicím všech začínajících zahradníků. Její úložné prostory můžete, pokud máte dostatečně silný a objemný model, zaplnit až po okraj pouze tím, že se s ní projdete po zahradě na čerstvém vzduchu. Je sice veliká, ale většinou skladná, proto ji neváhejte po použití složit do kůlny nebo garáže.
  2. Akumulátorová sekačka. Pokud si tolik nepotrpíte na výkon, zato je pro vás velmi důležité nebýt během práce ničím vyrušováni, pak bude vaší volbou nejspíše kolová sekačka s akumulátorovým systémem nabíjení. Tento typ baterií má většinou dlouho výdrž a nebudete tak muset nabádat členy vaší rodiny, aby si dali pozor při běhání po zahradě a nestoupli na kabel od sekačky.
  3.